Vidrholec 2013 – RC Offroad Challenge

V neděli 21.4.2013 se koná 3.ročník týmového orientačního závodu terénních aut na vysílačku – Vidrholec 2013 – RC Offroad Challenge.

V neděli 21.4.2013 se koná v klánovickém lese závod Vidrholec 2013 – RC Offroad Challenge. Jedná se o týmový závod terénních aut na vysílačku. Auta a jejich řidiči za vysílačkou musí zdolat občas náročný terén lesa a podle mapy najít kontrolní body. Pro auta v měřítku 1:10 jsou některé terénní nerovnosti těžko sjízdné a tak přijdou na řadu lana, navijáky nebo pomoc ostatních aut.

Více informací najdete na webových stránkách závodu – www.rcvidrholec.cz , kde bude také mapa s místy v lese, která by mohla být divácky zajímavá. Zajímavý bude také určitě start (v Klánovicích na parkovišti vedle ZŠ od 10:00 hodin), kde by mohlo být vidět více modelů najednou. Zde bude také možné získat mapu závodu a mít tak přehled, kde se auta budou pohybovat.

K dnešnímu dni (11.4.) je přihlášeno již 41 aut v 10 týmech. V lese budete moct potkat Toyoty v různých verzích (např. Hilux, Land Cruiser FJ40, Tacoma), Land Rover Defendery, Mitsubishi Pajero, Jeepy, Fordy a přihlášená je i Škoda 120.