Diskusní fórum

Na těchto místech bylo diskusní fórum, které jsme zřídili z důvodu vypnutí diskusního fóra na stránkách obce Šestajovice před minulými komunálními volbami. Vedení obce k tomuto kroku pravděpodobně vedla snaha omezit svobodnou diskusi v obci a obava z konfrontace před volbami.

Diskusní fórum jsme zřídili jako diskusní fórum, které je zdarma k dispozici na internetu, a má tedy omezené podmínky užívání. V podmínkách provozovatele je, že jakékoliv fórum, které nebude mít déle jak 6 měsíců nový příspěvek, bude automaticky smazáno. Z tohoto důvodu bylo automaticky smazáno i naše fórum (nikoliv naším sdružením, ale provozovatelem internetového fóra).

Zálohu fóra máme k dispozici, ale jedná se o dokumenty v PDF formátu, u kterých je obtížnější jejich navázání tak, aby byla zachována posloupnost. Proto je zde zatím nezveřejňujeme. Pokud by kdokoliv z veřejnosti z tohoto starého fóra potřeboval nějaké informace, můžeme mu kopie poskytnout.

O opětovném zřízení fóra neuvažujeme rovněž z toho důvodu, že fórum nebylo více jak rok aktivně využíváno. Pokud však s blížícími se komunálními volbami bude znovu cenzurováno diskusní fórum na obecních stránkách, bude fórum na stránkách našeho sdružení v zájmu zachování svobodné diskuse a otevřenosti vytvořeno.

19.2.2014